EC9BW-24D15N
MFR.Part #
EC9BW-24D15N
JLCPCB Part #
C6190133
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 15V 1A 2 30W 91% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS