RA3-122005D/SMD-R
MFR.Part #
RA3-122005D/SMD-R
JLCPCB Part #
C7334568
Package
SMD-6P,23.4x15mm
Description
10.8V~13.2V 2 3W 5.2kV 5V、20V 75mA、300mA 80% SMD-6P,23.4x15mm Isolated Power Modules ROHS