RA3-052005D/SMD-R
MFR.Part #
RA3-052005D/SMD-R
JLCPCB Part #
C6373809
Package
SMD-6P,23.4x15mm
Description
2 3W 4.5V~5.5V 5.2kV 5V、20V 75mA、300mA 80% SMD-6P,23.4x15mm Isolated Power Modules ROHS