R0.25D-1505
Mechanical Assembly
MFR.Part #
R0.25D-1505
Description
-40°C ~ 100°C -5V 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) 1 kV 10-SMD Module, 6 Leads 13.5V 16.5V 2 250 mW 25mA,25mA 5V 60 ~ 70% ITE (Commercial) Isolation module SCP Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS