RA3-121505D/SMD-R
MFR.Part #
RA3-121505D/SMD-R
JLCPCB Part #
C6373811
Package
SMD-6P,23.4x15mm
Description
10.8V~13.2V 2 5.2kV 5V、15V SMD-6P,23.4x15mm Isolated Power Modules ROHS