RA3-051505D/SMD-R
MFR.Part #
RA3-051505D/SMD-R
JLCPCB Part #
C5716906
Package
SMD-6P,23.4x15mm
Description
2 4.5V~5.5V 5.2kV 5V、15V SMD-6P,23.4x15mm Isolated Power Modules ROHS