RA3-051503D/SMD-R
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RA3-051503D/SMD-R
JLCPCB Part #
C7334559
Package
SMD-6P,23.4x15mm
Description
100mA、500mA 2 3V、15V 3W 4.5V~5.5V 5.2kV 78% SMD-6P,23.4x15mm Isolated Power Modules ROHS