R15P12S/P/X2/R6.4
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R15P12S/P/X2/R6.4
JLCPCB Part #
C7035998
Package
DIP,19.5x9.8mm
Description
1 12V 13.5V~16.5V 1W 6.4kV 82% 84mA DIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS