R15P205S/P/X2/R6.4
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R15P205S/P/X2/R6.4
JLCPCB Part #
C5854128
Package
DIP,19.5x9.8mm
Description
1 13.5V~16.5V 2W 400mA 5V 6.4kV 84% DIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS