R15P212S/P/X2/R6.4
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R15P212S/P/X2/R6.4
JLCPCB Part #
C5715669
Package
DIP,19.5x9.8mm
Description
1 12V 13.5V~16.5V 167mA 2W 6.4kV 87% DIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS