R05P212S/P/X2/R6.4
Extended
MFR.Part #
R05P212S/P/X2/R6.4
JLCPCB Part #
C6372479
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 12V 167mA 2W 4.5V~5.5V 6.4kV 87% SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS