R15P3.3S/P/X2/R8
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R15P3.3S/P/X2/R8
JLCPCB Part #
C6373121
Package
DIP,19.5x9.8mm
Description
1 13.5V~16.5V 1W 3.3V 303mA 80% 8kV DIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS