UCR10EVHJSR033
MFR.Part #
UCR10EVHJSR033
JLCPCB Part #
C4140150
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 333mW 33mΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS