UCR10EVHJSR039
MFR.Part #
UCR10EVHJSR039
JLCPCB Part #
C4087948
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 333mW 39mΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS