ESR10EZPJ155
MFR.Part #
ESR10EZPJ155
JLCPCB Part #
C2091886
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 150V 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS