SFR03EZPJ755
MFR.Part #
SFR03EZPJ755
JLCPCB Part #
C20110191
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS