SR732ATTDR178F
MFR.Part #
SR732ATTDR178F
JLCPCB Part #
C2600318
Description
-55℃~+150℃ 178mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS