TRR10EZPF1212
MFR.Part #
TRR10EZPF1212
JLCPCB Part #
C5966420
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS