ESR18EZPF1501
MFR.Part #
ESR18EZPF1501
JLCPCB Part #
C4272099
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS