RB510VM-30FHTE-17
MFR.Part #
RB510VM-30FHTE-17
JLCPCB Part #
C5372148
Package
SC-90(SOD-323F)
Description
1 Independent 100mA 300nA@10V 30V 460mV@10mA 500mA SC-90(SOD-323F) Schottky Diodes ROHS