TRR03EZPJ274
MFR.Part #
TRR03EZPJ274
JLCPCB Part #
C4143274
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS