ESR03EZPF4R70
MFR.Part #
ESR03EZPF4R70
JLCPCB Part #
C2103052
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS