TRR01MZPF1300
MFR.Part #
TRR01MZPF1300
JLCPCB Part #
C6560938
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS