KTR10EZPF8201
MFR.Part #
KTR10EZPF8201
JLCPCB Part #
C2110712
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS