TRR01MZPF1800
MFR.Part #
TRR01MZPF1800
JLCPCB Part #
C7125224
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS