TRR01MZPF1102
MFR.Part #
TRR01MZPF1102
JLCPCB Part #
C3980723
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS