TRR01MZPF9102
MFR.Part #
TRR01MZPF9102
JLCPCB Part #
C4197515
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS