TRR01MZPJ120
MFR.Part #
TRR01MZPJ120
JLCPCB Part #
C4123706
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS