RN73H1ETTP1741D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1741D10
JLCPCB Part #
C4335647
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS