BR25010-10TU-1.8
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BR25010-10TU-1.8
JLCPCB Part #
C7220747
Package
TSSOP-8-175mil
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.8V~5.5V 100 Years 1Kbit 20ms 3MHz Hardware write protection function、Built-in power-on reset (POR) SPI TSSOP-8-175mil EEPROM ROHS