SFR03EZPF82R0
MFR.Part #
SFR03EZPF82R0
JLCPCB Part #
C7076129
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS