KTR25JZPJ2R0
MFR.Part #
KTR25JZPJ2R0
JLCPCB Part #
C3929751
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS