KTR18EZPF9531
MFR.Part #
KTR18EZPF9531
JLCPCB Part #
C2086135
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS