BZX84C3V9LFHT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84C3V9LFHT116
JLCPCB Part #
C5336750
Package
SOT-23
Description
250mW 3.9V 3uA@1V 90Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS