SFR03EZPJ184
MFR.Part #
SFR03EZPJ184
JLCPCB Part #
C5749607
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS