SFR03EZPF3092
MFR.Part #
SFR03EZPF3092
JLCPCB Part #
C6673464
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS