SFR03EZPJ2R7
MFR.Part #
SFR03EZPJ2R7
JLCPCB Part #
C20110182
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS