MCR03ERTF4531
MFR.Part #
MCR03ERTF4531
JLCPCB Part #
C308074
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS