TNPW060362K0BEEN
MFR.Part #
TNPW060362K0BEEN
JLCPCB Part #
C3964136
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS