KDZTR3.9B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KDZTR3.9B
JLCPCB Part #
C184598
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 1W 3.9V~4.4V 4.1V 40uA@1V SOD-123F Zener Diodes ROHS