SFR03EZPF3902
MFR.Part #
SFR03EZPF3902
JLCPCB Part #
C7076125
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS