RBQ5RSM65BTFTL1
MFR.Part #
RBQ5RSM65BTFTL1
JLCPCB Part #
C5858421
Package
TO-277A
Description
5A 65V 660mV@5A 90uA@65V TO-277A Schottky Diodes ROHS