ESR03EZPJ564
MFR.Part #
ESR03EZPJ564
JLCPCB Part #
C2091665
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS