RBQ10RSM65BTFTL1
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RBQ10RSM65BTFTL1
JLCPCB Part #
C5717354
Package
TO-277A
Description
10A 150uA@65V 65V 670mV@10A TO-277A Schottky Diodes ROHS