TSP12U120S
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSP12U120S
JLCPCB Part #
C3757635
Package
TO-277A
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 120V 12A 150A 500uA@120V 780mV@12A TO-277A Schottky Diodes ROHS