RBQ3RSM65BTFTL1
MFR.Part #
RBQ3RSM65BTFTL1
JLCPCB Part #
C6751218
Package
TO-277A
Description
3A 570mV@3A 65V 90uA@65V TO-277A Schottky Diodes ROHS