ESR01MZPF7502
MFR.Part #
ESR01MZPF7502
JLCPCB Part #
C6618164
Description
-55℃~+155℃ 200mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS