RB530VM-30FHTE-17
MFR.Part #
RB530VM-30FHTE-17
JLCPCB Part #
C5842427
Package
SC-90(SOD-323F)
Description
100mA 30V 450mV@10mA 500nA@10V SC-90(SOD-323F) Schottky Diodes ROHS