BZX84B12VLYT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84B12VLYT116
JLCPCB Part #
C6136613
Package
SOT-23
Description
100nA@8V 12V 250mW 25Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS