SFR03EZPF2201
MFR.Part #
SFR03EZPF2201
JLCPCB Part #
C6480175
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS